Bizi Arayın: (+90) 216 693 30 01 | info@eztas.com

Eczane Dekorasyonu

Nasıl Çalışıyoruz?

 –   Siz değerli Eczacılarımız bizimle temasa geçtikten sonra , eczane olması için belirlenen  mekana gelerek kullanım alanlarının belirlenmesi için ölçü alıyoruz. Bu              aldığımız ölçüler ile özellikle yeni açılacak eczaneler için resmi yerlere verilmek üzere kullanılacak röleve planı  çizilerek mimarlarımız tarafından tasdik edilir.

  –   2 boyutlu çizilen yerleşim planı onaylandıktan sonra , 3 boyutlu yerleşim planı ile dolapların  kullanımı , renk , ışık , doku planlaması ile eczanenin tüm detayları               bitmiş hali ile görünür hale  gelir.

  –   Eczane içinde yapılması planlanan işlemler tek tek listelenerek alıcıya verilir. Ve teslim tarihi  belirtilerek sipariş sözleşmesi hazırlanarak onaylanır.

  –   İmalat süresi bitiminde , taahhüt edilen tarihte ürünler montaj yapılacak yere eksiksiz olarak nakledilir. Ve montaj işlemleri başlar.

  –   Montaj: Modüler dolap ve bankolarımız proje dahilinde belirlenen yerlerine konusunda uzman montaj ekibimiz tarafından sorunsuz ve kolay bir şekilde                            yerleştirilerek birbirlerine ve duvara sabitlenir. Dolapların elektrik montajı ve ledli ışıklandırması elektrikçimiz tarafından  yapılarak işlem tamamlanarak teslimat              yapılır.